Naše nabídka: Cukrárna Dino

Uděláme Vám dort dle Vašeho přání

Naše Cukrárna Dino je vyhlášenou zlínskou cukrárnou, která svým zákazníkům nabízí skvělé a kvalitní cukrářské výrobky z vlastní výrobny.  Máme tým šikovných, kreativních a ještě navíc milých cukrářek, které Vám pomohou vybrat a následně i upéct dort pro každou příležitost.

Můžete si objednat dort klidně hned teď, přímo na této stránce…

 

Dorty

Lety ověřená domácí receptura, kvalitní a hlavně čerstvé suroviny – to jsou základy pro výrobu našich dortů. Klasické i moderní „nude“ dorty, svatební, narozeninové, vícepatrové, nebo i vytvořené přesně podle Vaší předlohy, upečeme cokoliv.

Každý dort je pro nás výzvou, kterou milujeme…

 

Zákusky

Lahodné tradiční i moderní zákusky s dokonale vyváženou chutí pečeme přímo v naší pekárně každý, každičký den. Naši zákazníci tak mají jistotu, že si koupí čerstvost a poctivost. A to je to, oč tu běží.

 

Semifredové dorty

Lehké smetanové dorty nás baví! Jejich výroba je kreativní a zábavná a každý dort je jedinečný. Nespočet příchutí od ovocných přes tvarohové, jogurtové nebo čokoládové nám dává skvělou možnost hrát si…

Specialitou, na kterou jsme pyšní, je malování na semifredové dorty. Zabere nám to sice trošku času, ale děti jsou z kresbiček nadšené!

 

Poháry

Poháry jsou naše chlouba! Tradiční a zdánlivě jednoduchá kombinace chutí se osvědčila po léta a Vy ji milujete už od dětství.

Zmrzlina

Vaříme si vlastní, čerstvou zmrzlinu ze základních surovin, ani tady si nenašly a nikdy nenajdou směsy ani náhražky své místo. Naše práce nás baví a je to na ni i vidět. Tak jako se mění naše nároky na složení zmrzliny a jsme kreativnější, mění se i příchutě, které momentálně vévodí naší zmrzlinárně. V sezoně 2016 byla jednička mrkvová zmrzlina, kterou jsme osladili stévií! Hrajeme si dál tak, abychom Vám na léto 2017 přinesli další, zajímavé a netradiční příchutě. Vždyť je to tak snadné!

Mini dezerty

Jestliže hledáte něco originálního na oslavu, zkuste mini dezerty! Překvapí Vás preciznost a minimalismus, kterým oslníte hosty.

Pro zastánce domácích produktů pečeme i  naši vlastní řadu trvanlivého pečiva a dezertů.

Šafránové a Vánoční bonbony jsou vážně překvapivé, vyzkoušejte a sami uvidíte…

Medové perníčky, naše vlastní sušenky, pusinky, tyčinky…to jsou produkty, které si u Vás našly stálé místo. V krásném obalu s ručně psanou vizitkou mohou posloužit i jako netradiční dárek…

Sestavte si semifredový dort.
My Vám ho vyrobíme.
Stačí si pouze vybrat tvar dortu, jakou by měl mít příchuť, čím by měl být plněný, jakou by měl mít polevu a jak byste si představovali, že by měl být nazdobený. Podle vašich požadavků vám pak naše cukrárna vyrobí požadovaný dort. Dort podle svých představ si můžete objednat.
Jsme na facebooku