Naše nabídka: Cukrárna Dino

Uděláme Vám dort dle Vašeho přání

Naše Cukrárna Dino je vyhlášenou zlínskou cukrárnou, která svým zákazníkům nabízí skvělé a kvalitní cukrářské výrobky z vlastní výrobny.  Máme tým šikovných, kreativních a ještě navíc milých cukrářek, které Vám pomohou vybrat a následně i upéct dort pro každou příležitost.

Můžete si objednat dort klidně hned teď, přímo na této stránce…

Dorty

Lety ověřená domácí receptura, kvalitní a hlavně čerstvé suroviny – to jsou základy pro výrobu našich dortů. Klasické i moderní „nude“ dorty, svatební, narozeninové, vícepatrové, nebo i vytvořené přesně podle Vaší předlohy, upečeme cokoliv.

Každý dort je pro nás výzvou, kterou milujeme…

 

Zákusky

Lahodné tradiční i moderní zákusky s dokonale vyváženou chutí pečeme přímo v naší pekárně každý, každičký den. Naši zákazníci tak mají jistotu, že si koupí čerstvost a poctivost. A to je to, oč tu běží.

 

Semifredové dorty

Lehké smetanové dorty nás baví! Jejich výroba je kreativní a zábavná a každý dort je jedinečný. Nespočet příchutí od ovocných přes tvarohové, jogurtové nebo čokoládové nám dává skvělou možnost hrát si…

Specialitou, na kterou jsme pyšní, je malování na semifredové dorty. Zabere nám to sice trošku času, ale děti jsou z kresbiček nadšené! Novinkou je také tisk na čokoládu! Teď už i na semifredový dort můžete umístit jakoukoliv fotografii nebo vzkaz oslavenci.

 

Zmrzlinové kolo
Zmrzlinové kolo je způsob, jak dostat naši zmrzlinu přímo k vám.  Kolo plné naší zmrzliny vám doručíme na zahradní slavnost, narozeninovou oslavu, svatbu, dětský den, na obecní slavnosti, firemní a propagační akce a všude tam, kde je spousta lidí, horké počasí a rádi byste tam měli i legraci. Protože legrace to opravdu je!
A jak půjčovné kola vlastně funguje? Rezervujte si prostřednictvím našeho e-mailu cukrárna-dino@seznam.cz termín, to je nejdůležitější. Pak společně sestavíme druhy zmrzliny, které vám chutnají a které na váš den vyrobíme. No a potom už jen kolo dopravíme na čas a místo určení, přivezeme s sebou nezbytnosti, které zmrzlináři ke své práci potřebují a legrace může začít! Necháme vás o samotě, abyste si mohli vychutnat hru, jak se patří! A večer, až bude po všem, si pro zmrzlinové kolo zase přijedeme a odvezeme a vám zůstanou báječné fotky a vzpomínky.

A kolik to všechno stojí? Půjčování kola včetně servisu (jeho dovoz, odvoz a instalace, kleštičky na zmrzlinu, kornoutky, kelímky, ubrousky, lžičky na zmrzlinu a termo vaničky pro případ, že se zmrzlina nespotřebuje) je zdarma. Zákazník platí pouze zmrzlinu, kterou si nechá vyrobit v počtu šesti van o objemu 1,5l.

Za poplatek je možné si přiobjednat ozdobné nebo barevné kornoutky, topingy, zápichy na zmrzlinu s logem firmy, či se jmény oslavence nebo novomanželů, posypy na zmrzlinu a všemožné jiné dekorace na zmrzlinu.  A zpoplatněn je i dovoz zmrzlinového kola mimo Zlín. Pro více informací kontaktujte prosím email cukrarna-dino@seznam.cz.

Zmrzlina

Vaříme si vlastní, čerstvou zmrzlinu ze základních surovin, ani tady si nenašly a nikdy nenajdou směsi ani náhražky své místo. Naše práce nás baví a je to na ni i vidět. Tak jako se mění naše nároky na složení zmrzliny a jsme kreativnější, mění se i příchutě, které momentálně vévodí naší zmrzlinárně. V sezoně 2020 byly nejúspěšnější u zákazníků příchutě exotického manga v kombinaci s lokálním černým rybízem, maková s povidly, nebo třeba skvělá veganská s arašídy…
Ani letos nazavíráme zmrzlinovou laboratoř na zimu, ale přinášíme i nejoblíbenější příchutě v mini boxech připravené na „domácí zmrzlinování“.

Mini dezerty

Jestliže hledáte něco originálního na oslavu, zkuste mini dezerty! Překvapí Vás preciznost a minimalismus, kterým oslníte hosty.

Pro zastánce domácích produktů pečeme i  naši vlastní řadu trvanlivého pečiva a dezertů.

 

Medové perníčky, naše vlastní sušenky, pusinky, tyčinky…to jsou produkty, které si u Vás našly stálé místo. V krásném obalu s ručně psanou vizitkou mohou posloužit i jako netradiční dárek…

On line objednávka
Stačí si pouze vybrat tvar dortu, jakou by měl mít příchuť, čím by měl být plněný, jakou by měl mít polevu a jak byste si představovali, že by měl být nazdobený. Podle vašich požadavků vám pak naše cukrárna vyrobí požadovaný dort. Dort podle svých představ si můžete objednat.
Jsme na facebooku