O cukrárně: Cukrárna Dino

Cukrárna Dino – s tradicí od roku 1939

Naše Cukrárna vznikla v roce 1991 a navazuje na odkaz mistra cukráře Josefa Maloty, který v roce 1939 založil svoji cukrárnu s výrobnou. Jeho sortiment obsahoval především zákusky, dorty a už v té době také zmrzlinu. Cukrárna se začala velice slibně rozvíjet a z pana Maloty se stal brzy vyhlášený cukrářský mistr.

V současné době nabízíme svým zákazníkům kvalitní cukrářské výrobky. Neustále rozšiřujeme jejich sortiment a snažíme se zařadit do výroby co nejvíce čerstvých a sezónních surovin. Vaříme si vlastní zmrzlinu, hrajeme si s příchutěmi pečených i semifredových dortů a zákusků. Věnujeme se pečení vlastních sušenek, perníčků, oblíbených cukrářských piškotů, makronek a také tradičního vánočního cukroví podle receptur pana Maloty.

Při výrobě klademe velký důraz na čerstvost, opravdovost chutí a tradiční dodržování technologických postupů.

Tradiční receptury, kvalitní suroviny, čerstvost a hlavně láska k řemeslu a úcta k zákazníkovi, to nás už od roku 1939 žene kupředu…

Fotogalerie
On line objednávka
Stačí si pouze vybrat tvar dortu, jakou by měl mít příchuť, čím by měl být plněný, jakou by měl mít polevu a jak byste si představovali, že by měl být nazdobený. Podle vašich požadavků vám pak naše cukrárna vyrobí požadovaný dort. Dort podle svých představ si můžete objednat.
Jsme na facebooku